O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 25 Listopad 2020 r. Imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Wywiady

Anastacia. STRONA: 1

ANASTACIA - wywiad z artystką.

- Podczas MTV Europe Music Awards uhonorowana zostałaś nagrodą dla Najlepszej Artystki Pop. W swojej kategorii zwyciężyłaś z wykonawcami tak popularnymi wśród nastolatków jak Britney Spears, 'NSync czy Atomic Kitten, a w końcu to właśnie nastolatki najczęściej oddają głosy w takich plebiscytach. Nie uważasz, że twoje zwycięstwo jest tym samym zwycięstwem prawdziwej muzyki pochodzącej z serca z muzyką robioną wyłącznie dla pieniędzy?
- Zupełnie się z tym nie zgadzam. Zarówno 'NSync , jak i Britney udowodnili już, że nie przypadkiem znaleźli się w tym biznesie i że są naprawdę zdolnymi artystami. Shaggy też od wielu lat cieszy się zasłużoną popularnością. Ja nie czuję się wcale od nich lepsza - po prostu wykonujemy zupełnie inne rodzaje muzyki pop. To, że wygrałam nagrodę dla Najlepszego Wykonawcy Pop autentycznie mnie zaskoczyło, nie byłam na to przygotowana i bardzo się z niej cieszę. Ta nagroda będzie miała pewnie wiele pozytywnych skutków i dla mnie, i dla mojej wytwórni płytowej. A przyznanie jej akurat Anastacii już w dużym stopniu mówi o gustach słuchaczy i fanów biorących udział w głosowaniu. Właściwie mówi samo za siebie.
- Podczas swojej pierwszej wizyty w Polsce zwierzyłaś się, że marzysz o występie w duecie z Eltonem Johnem. Tymczasem twoje marzenie się ziściło! Opowiedz o tym.
- To niesamowite przeżycie. Dotychczas miała okazję śpiewać z nim już nawet parokrotnie, udało nam się nawet zaprzyjaźnić. Jest wspaniałym człowiekiem. Naprawdę tak kocha muzykę, jak się tego po nim spodziewałam. Mam nadzieję, że w jego wieku też będę tak zaangażowana w muzykę, jak on teraz.
- Czy duet z Eltonem był takim twoim marzeniem z dzieciństwa? Że dopiero wtedy będziesz mogła będziesz mogła uznać się za osobą która odniosła sukces?
- Nigdy nie marzyłam o sukcesie, więc nie miałam nawet takich pragnień, jak np. duet z Eltonem. W dzieciństwie chciałam tylko zostać mamusią albo przykładną żoną. O karierze, jaką odnoszę obecnie, nawet mi się nie śniło.
- Jedną z najświeższych informacji na twój temat jest potwierdzenie, że to właśnie Ty zaśpiewasz Oficjalny Utwór do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej World Cup 2002. Czyżbyś była zagorzałą wielbicielką futbolu?
- Szczerze się przyznam, że nie jestem fanką futbolu, ale często czuję się jak fanka - tak samo głęboko poświęcam się niektórym sprawom, że tracę nieraz trzeźwe podejście do życia. Mam bardzo namiętną osobowość i silną wolę. A wierzę, że to właśnie cechuje prawdziwych fanów. Nie znam się na piłce nożnej jako sporcie, ale coś mi mówi, że w najbliższym czasie wiele się o nim dowiem.
- Patrząc na to, jak szczęśliwie potoczyły się losy Ricky'ego Martina, po tym jak parę lat temu zaśpiewał utwór "The Cup Of Life" czy podświadomie przygotowujesz się na sukces parokrotnie większy niż ten, który osiągnęłaś teraz? Jesteś na to gotowa?
- Raz się żyje. Pewnie, że jestem gotowa! (śmiech)
- Twój najnowszy album powstał w przeciągu zaledwie dwóch miesięcy. Czy dwa miesiące wystarczyły żeby nie tylko napisać, ale i nagrać i wyprodukować Twoje piosenki dokładnie tak, jakbyś sobie tego życzyła?
- To był dokładnie taki okres czasu, jaki potrzebowałam na nagranie tej płyty. Nie mniej, nie więcej. To nie wyglądało tak, że weszłam do studia, 'odrobiłam lekcje' i poszłam do domu. Długo się przedtem przygotowywałam do nagrania tej płyty. Teraz jestem dumna z każdej piosenki, każdego słowa, które napisałam i każdej nuty, która na niej wybrzmiewa. Nawet zdjęcia we wkładce przedstawiają mnie dokładnie tak, jak bym chciała. I choć przygotowanie albumu trwało zaledwie dwa miesiące, mogę się pod nim podpisać jak pod żadnym innym.

Dodatkowe informacje: Stare, Nowe...

| 1 | 2 | Następna strona >>
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020