O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 25 Listopad 2020 r. Imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Wywiady

CARLA BRUNI - tłumaczenie wypowiedzi. STRONA: 1

Extrait "Quelqu'un m'a dit"
Carla Bruni: - Rzeczywiście, moje dzieciństwo upływało w atmosferze przepełnionej muzyką i właściwie fakt, iż sama zaczęłam zajmować się graniem jest dla mnie całkowicie normalny. W sumie kariera modelki była dla mnie "czymś obok", natomiast muzyka zawsze była i jest mi bardzo bliska i naturalna. Oczywiście granie i nagrywanie muzyki daje mi zupełnie inne doznania.
Air de guitare
Carla Bruni: - Grałam od wczesnego dzieciństwa, choć nigdy nie uczyłem się regularnie, czego mi zresztą teraz bardzo brakuje! Zawsze grałam na fortepianie i na gitarze, ale bardziej improwizowałam i cieszyłam się dźwiękami niż naprawdę uczyłam się grać. Nigdy nie sądziłam, iż może coś innego z tego wyniknąć. Zmieniło to się dopiero kiedy miałam 25-26 lat, kiedy zaczęłam pisać pierwsze własne piosenki.
Extrait "Tout le monde"
Carla Bruni: - Podejście "akustyczne" do muzyki jest dla mnie naturalne i całkowicie w moim stylu. Chcę przez to powiedzieć, iż nie próbowaliśmy zrealizować albumu akustycznego, po prostu piosenki były takie a nie inne, miały w sobie to coś "akustycznego" i zarówno Louis Bertignac jak i ja mieliśmy ochotę, by zaaranżować je jak najbardziej w tym charakterze. Nie używaliśmy żadnych syntetyzatorów, wszystko miało być bardzo naturalne i proste.
Extrait "Quelqu'un m'a dit"
Louis Bertignac: - Piosenki Carli od razu bardzo mi się spodobały. Nie wyobrażałem sobie jej głosu na tle aranżów z tonami smyków czy czegoś tam takiego. To było rewelacyjne samo w sobie, ta genialna atmosfera, coś "zrobionego w domu", coś, czego właściwie nie słyszy się już wcale. Uznałem, iż trzeba zachować tę atmosferę, leciutko podrasować i dodać jakieś fajne sztuczki tu i ówdzie, ale jak najwięcej zachować z oryginału.
Extrait "Quelqu'un m'a dit
Carla Bruni: - Rolą Louisa Bertignac'a było zająć się realizacją albumu, to znaczy mając melodię piosenek miał stworzyć z nich coś, co nadawałoby się na płytę. Zrobił to wspaniale, bardzo muzykalnie i subtelnie. Potrafił dogłębnie wniknąć w charakter każdej z piosenek, podporządkować mu się, w najmniejszym stopniu nie próbując narzucać swojej wizji. Bardzo blisko współpracowaliśmy, ale tak naprawdę to on był producentem albumu od a do z, on zrobił wszystkie aranżacje i każdy dźwięk na tej płycie jest jego zasługą.
Louis Bertignac: - To było tak: pracowałem całą noc i nazajutrz pokazywałem rezultaty Carli. Dodawałem trochę różnych rzeczy, ale naprawdę trzymałem się jak najbliżej oryginału. Ona zawsze śpiewała na końcu, kiedy w tym co zrobiłem potrafiła znaleźć jakąś inspirację.

Dodatkowe informacje: Sony Music Polska

| 1 | 2 | Następna strona >>
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020