O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Piątek, 22 Styczeń 2021 r. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Wywiady

BIG BROVAZ - wywiad z Cherise i Randy'm - luty 2003 r.. STRONA: 1

- Big Brother - Wielki Brat - kojarzy w dzisiejszych czasach już tylko z jednym... Ale podobno nazwa waszego zespołu nie ma nic wspólnego z programem telewizyjnym!
- (Randy) Wielki Brat pojawia się przede wszystkim w książce George'a Orwella "1984" i oznacza pewną ponadnaturalna istotę, która kontroluje wszystkich i wszystko, decyduje o tym, co ma się wydarzyć, a co nie. I dokładnie taką pozycję chcemy osiągnąć kiedyś w przemyśle muzycznym. Tak więc nasza nazwa nie ma nic wspólnego z telewizyjnym show!
- W studio mianem Wielkim Bratem często określa się także producenta, który nadzoruje każdy moment pracy nad płytą. Jak układała się wam współpraca z waszymi producentami?
- (R) Jesteśmy z nimi bardzo związani. Nie nazwałbym ich Wielkimi Braćmi, a raczej Rodzeństwem, z którym dzieliliśmy się wszystkimi pomysłami. Nie narzucają nam tego, co mamy robić i odwrotnie. Wspólnie łączymy nasze siły i dopiero dzięki temu powstaje ostateczny produkt.
- Album "Nu Flow" jest pierwszym, jaki nagraliście dla dużej wytwórni. Czy wytwórnia miała duży wpływ na jego powstawanie, czy dostała do produkcji gotowy materiał, do którego nie uwzględnialiście już żadnych poprawek?
- (Cherise) Zazwyczaj mówimy, że nagranie całej płyty zajęło nam nie więcej niż dwa miesiące. Odnosi się to jednak do większości materiału, bo pozostała część powstała już choćby pięć lat temu. Kiedy więc doszło do rozmów między naszym managementem a wytwórnią, większość płyty była już skończona. I bardzo się podobała! Serio, nikt nawet nie sugerował, żebyśmy zmieniali w nim cokolwiek!
- Zespół Big Brovas liczy aż sześć osób. W jaki sposób spotkaliście się wszyscy razem?
- (R) Było to podczas pracy nad naszym pierwszym albumem "Big Brovaz - Watching You". Celem tej płyty było umieszczenie na jednym krążku wszystkich utalentowanych londyńskich debiutantów, wykonujących tzw. "urban music". Było nas łącznie 13 osób i w trakcie pracy nad płytą okazało się, że sześciorgu z nas pracuje się razem najlepiej. Zrezygnowaliśmy w pozostałej siódemki i przy projekcie została tylko najbardziej zaangażowana szóstka, czyli właśnie my. Naszą nazwę zaczerpnęliśmy z tytułu tej płyty i to w zasadzie cała opowieść.

Dodatkowe informacje: Galeria zdjęć Big Brovaz

| 1 | 2 | 3 | 4 | Następna strona >>
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2021