O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 3 Grudzień 2020 r. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Wywiady

Tomasz Karolak - luty 2009. STRONA: 1

...Nie chciałeś żebyśmy przedstawiali Cię piosenką pt ” Anarchia”?
TK - ...Nie, chciałem, bo to taki Punk serialowy, w nowej transzy 39,5 to będzie czad, - nagraliśmy prawdziwy Punkowy numer, który jest dla normalnego człowieka nie do posłuchania.
Anarchia funkcjonuje dobrze tylko w tym serialu.
TK - Za każdym razem jak wykonuję ten utwór na żywo, żal mi dupę ściska, że nie ostrzej...
...(Śmiech)
No właśnie, na żywo. Kim Ty jesteś? Fistach (Testosteron), Pędzel (39,5) czy Karolak?
TK - ...Wszystkie role jakie pisał specjalnie dla mnie Saramonowicz, to postacie, w których zawarł dużo cech moich, prywatnych, - obydwaj mieli problemy z kobietami, to jedna z cech łączących Pędzla, Fistacha i mnie.
Historia Fistacha, który jeździł do dziewczyny, jest przecież moją historią. Poroże wtedy miałem jak 12 letni, dorodny jeleń. Jak do niej przyjeżdżałem, to koledzy patrzyli na mnie z nieukrywanym żalem, zastanawiałem się o co jest grane? Po latach zrozumiałem o co im chodziło.
Wywołałeś temat. Teraz, na czym polegają Twoje problemy z kobietami?
TK - ... Wiesz, co... mimo że jestem z kochającej się rodziny, rodzice są razem ponad 30 lat, to buntuję się przeciwko każdej narzucanej mi normie społecznej. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem wszelkich utartych reguł, m.in. instytucji małżeństwa. Zacząłem też zastanawiać się nad istotą przysięgi małżeńskiej, nad słowami „że Cię nie opuszczę do końca życia...”. Pytam więc, skąd wiesz co Ci się w życiu trafi? Nie wiemy co będzie jutro! Poza tym nasza Polska przoduje w rozwodach. Przecież można założyć rodzinę nie żeniąc się, mieć 3 żony jeśli cię na to stać - na bliskim wschodzie. Czytałem kiedyś takie opracowanie, że przed setkami lat dla Kościoła Katolickiego, instytucja małżeństwa, była ważna ze względu na fakt, iż dzieci zrodzone w takim małżeństwie będą wychowywane w wierze chrześcijańskiej. Zwykła polityka. Poza tym jak patrzę na te śluby, na to wszystko w polskim showbusinesie, że zapraszają, ogłaszają, sprzedają zdjęcia, to mi się zwyczajnie rzygać chce! Im więcej mentorowania, o rodzinie, tym gorzej, bo na Polaków to działa dokładnie odwrotnie.
Pojawiają się głosy naukowców, że monogamia jest nienaturalna...
TK -... To prawda! Monogamia jest sprzeczna z naturą człowieka, zwłaszcza faceta, bo facet ma za zadanie rozsiać jak najwięcej nasienia po otoczeniu, po okolicy...
Tomek jak jest z Twoim pomysłem na życie, w parze bez pary?
TK - ... Nie mam pomysłu, postanowiłem brać to co mi życie daje, nie wykazywać żadnej przesadnej energii, ja po prostu wierzę, oddałem stery bogu, mimo ze jestem antyklerykałem, to chcę Wam powiedzieć, że ja wierzę w Boga.
Mam ufność, że wszystko co się dzieje w życiu, do czegoś prowadzi. Dlatego jeśli nie chcę brać ślubu w kościele katolickim, to nie wezmę go, nie zmusi mnie do tego żadna tradycja czy rodzina.
To znaczy, że nie wiesz jak chcesz żyć!
TK - ... mam wrażenie ze do czegoś dążę, ale jeszcze nie wiem do czego, może do totalnej katastrofy. Wielkim szczęściem jest to ze pojawiła się na świecie moja córeczka, odkrywam teraz uroki ojcostwa. Córka jest dla mnie wyzwaniem, nie dość, że zodiakalny skorpion, do tego ma charakter po mamusi, nie skorpiona, ale wystarczy, że nazywa się Wilka Kołakowska, to wystarczy. Lena też ma szczerbę między zębami tak jak ja i to jest świetne bo szczerba przynosi szczęście. Ma piękny nosek, na szczęście nie kartoflany jak mój!
Jak jest Lenka?
No, jest mocnym charakterem, absolutnie walczącym, nie znosi sprzeciwu, jest otwarta na świat, dużo gada, dużo więcej niż rówieśnicy, jest wysoka - wygląda na 2 lata, a ma 1,5 roku. Umie sobie radzić w życiu i całe szczęście, niech tak będzie, przecież wiadomo, że potem będzie się musiała użerać z jakimś facetem mendowatym jak ja.

Dodatkowe informacje: www.kunst.pl

| 1 | 2 | Następna strona >>
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020