O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 25 Listopad 2020 r. Imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Wywiady

Szymon SzymS Dajewski wywiad - grudzień 2012. STRONA: 1

Byłeś współzałożycielem Fatum Crew, zespołu już nie ma, a Ty przygotowujesz się do swojego pierwszego solowego materiału. Czego możemy się spodziewać po płycie?
$zym$: Innej niż wcześniejsza konwencji i mam nadzieję, że ciekawych twórczych rozwiązań. To nie będzie już płyta stricte uliczna bo moje życie też już nie jest stricte uliczne. Płyta będzie od pierwszego do ostatniego kawałka zbiorem opowieści, które będą składały się w pewną całość. Tytuł płyty to "Współczesne przygody HooGo(?)". Nie jest On przypadkowy, inspirowałem się tutaj serią komiksów, które czytałem za małolata o przygodach młodego trubadura. Tam akcja działa się w średniowieczu, tu czasem akcji będzie plus minus czas rzeczywisty.
Płyta Fatum Crew była refleksyjnym ale ulicznym materiałem, czy będziesz chciał iść tym samy tropem na solowym projekcie?
$zym$: Tak jak mówiłem w poprzednim pytaniu, solowy album będzie odbiegał od pierwszego Fatum. Zacząłem czytać więcej książek, od paru lat interesuje się psychologia, pedagogiką i socjologią a raczej wzajemnym wpływom na siebie zjawisk, którymi te nauki się zajmują. Płyta na początku miała być autobiografią, po czasie stwierdziłem jednak, że nie chcę do tego stopnia otwierać się przed ludźmi. Na projekcie będą dwa, może trzy kawałki, które zawierać będą w stu procentach moje przeżycia, postanowiłem wpleść to w losy głównego bohatera. Wracając do Fatum Crew, zawiesiliśmy działalność do odwołania.
Na tą chwilę krążą w internecie newsy o inicjatywie Dialekt Ulicy, kiedy masz zamiar zacząć promować płytę?
$zym$: Promocję zaczynamy od listopada, zaczniemy od dwóch klipów promujących płytę, zmieniła się nieco jej koncepcja, będzie Ona wydawnictwem dwupłytowym. Na pierwszej płycie pojawią się finaliści przeglądu "Dialekt Ulicy". Na płycie drugiej o tytule "Młodzi gniewni pojawią się artyści nie związani z Dialektem, których propozycje muzyczne spodobają nam się najbardziej. Korzystając z okazji zapraszam wszystkich zainteresowanych do wysyłania do końca listopada swoich trzech propozycji na adres ulicy.dialekt@gmail.com.
Będziesz korzystał ze sprawdzonych znajomości dobierając gości, producentów na solowy materiał, czy może odbijesz od tematu i pójdziesz w nieznane, w podziemie?
$zym$: Mam zamiar zaprosić artystów, których szanuję za twórczość, są nimi zarówno ludzie znani już wszystkim jak i Ci podziemni, nieznani nikomu. Niedawno w internecie ogłosiłem dwa konkursy dla podziemia na gościnny udział na mojej płycie- dla producentów oraz dla wokalistów. Znam już obu zwycięzców. Informacje na ten temat już wkrótce na portalach muzycznych oraz na oficjalnych kontach.

Dodatkowe informacje: mzg.pl

| 1 | 2 | Następna strona >>
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020