O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 25 Listopad 2020 r. Imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Wywiady

NATASHA THOMAS - wywiad z artystką - Październik 2004 r.. STRONA: 1

- Musisz być naprawdę odważna, skoro już na początku kariery zdecydowałaś się zaśpiewać utwór pod tytułem 'It's Over Now (To już koniec)'...
- Tak, to dość zabawne! (śmiech) Na początku był plan żeby nazwać tak cały album, ale przyznaję, że to byłoby już zbyt ryzykowne. Ale utwór 'It's Over Now' spisał się całkiem dobrze, więc...
- Dzięki niemu jesteś tu dzisiaj z nami. Drugi powód to fakt, że jesteś nową twarzą firmy Lacoste. Powiedz, jak do tego doszło?
- Firma ta wprowadzała na rynek nowy zapach i poszukiwała jakiejś młodej, energetycznej, pomysłowej dziewczyny. Przypadkiem trafili na moją osobę, zobaczyli czym się zajmuję i okazało się, że idealnie pasuje do tego 'rysopisu'. Pojechałam na ich casting do Paryża i musiałam chyba dobrze wypaść, bo poproszono mnie o wystąpienie i zaśpiewanie w tej reklamie.
- Czy jest ktoś konkretny, komu zawdzięczasz ten sukces?
- Nie, to było dla mnie kompletne zaskoczenie. Nie siedziałam i czekałam na telefon z Paryża... Wszystko wydarzyło się dla mnie bardzo szybko, ale nie było zaplanowanym elementem kariery...
- Osobą, która wiele dla ciebie znaczy jest na pewno Alex Christensen, producent wszystkich twoich utworów. Jak doszło do waszej współpracy?
- Podpisałam kontrakt z Sony, a on przez wiele lat pracował z nimi właśnie jako producent. Dowiedział, się o moim kontrakcie, a że wcześniej już znał mnie i słyszał jak śpiewam, postanowił się mną zająć.
- W jaki sposób Cię poznał?
- Dzięki wytwórni, która kiedyś podsunęła mu moje taśmy demo. Pojechałam wtedy do niego do Hamburga i w studiu pokazałam, że naprawdę umiem śpiewać, a nie jestem jakąś marionetką. A ponieważ idealnie nam się współpracowało, dlatego wyprodukował całą moją płytę.
- Czyli ominęły cię występy w takich programach jak Idol, w których młodzi ludzie próbują swoich sił przed oczami milionów widzów. Co sądzisz o takich programach?
- Bardzo fajnie się je ogląda, ale nigdy nie pozwoliłabym, żeby kamera śledziła każdy mój krok. Nie zgodziłabym się na wzięcie udziału w takim programie. W Niemczech są one bardzo popularne ale w Danii, skąd pochodzą, nie brane są na poważnie, więc jeśli bierzesz w nich udział, to raczej niszczysz swoją karierę niż ją budujesz.

Dodatkowe informacje: Sony Music Polska

| 1 | 2 | 3 | 4 | Następna strona >>
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020