O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 3 Grudzień 2020 r. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Wywiady

DESTINY'S CHILD - wywiad z zespołem - listopad 2004 r.. STRONA: 1

- Opowiedzcie nam o waszej nowej płycie "Destiny Fulfilled".
Michelle: Album do sprzedaży trafi już 12 listopada. Pracowałyśmy przy nim z wieloma producentami - 9th Wonderem, Rockwilderem, Mario Winansem, Rodneyem Jerkinsem i Erronem Williamsem. Sean Garret był jednym z głównych autorów naszych piosenek... Może powinnyśmy nazwać go Mistrzem?
Beyonce: Właśnie tak! Ten album jest niesamowity, ponieważ mamy o wiele więcej do powiedzenia teraz, gdy jesteśmy trochę starsze i doświadczyłyśmy już życia.
- Jakie to uczucie ponownie wrócić do studia w pełnym składzie?
Kelly: To było wspaniałe... Trzy pierwsze dni spędziłyśmy na plotkowaniu. Był to czas intensywnego zbierania pomysłów na album. To cudowne uczucie, gdy widzisz jak powstaje od samego początku. Dopiero jakieś 2-3 tygodnie temu narodził się pomysł na finalną wersję płyty. Beyonce zaczęła się wtedy bardzo angażować w pracę nad nią. Zawsze udaje się jej być jeden krok przed wszystkimi, zawsze myśli kreatywnie, dzięki czemu Destiny's Child wyznaczają nowe trendy.
- Opowiedzcie trochę o historiach, które zawarłyście na albumie.
B: Opowieść rozpoczyna singiel "Lose My Breath". Mówi on o facecie, którego spotykasz i który to mówi ci: "mogę Cię wypełnić".
K: Podbić Twój świat!
B:... Ale wcale tak nie jest. Mówisz mu więc, że potrzebujesz żołnierza (Soldier). Piosenka opowiada o tych wszystkich cechach, które lubimy u facetów i których od nich oczekujemy. I znajdujemy tego żołnierza, chcemy go więc zaspokoić. Cater 2 U może być więc niespodzianką dla wielu ludzi, ponieważ zawsze byłyśmy silne i niezależne. Ale zdałyśmy sobie sprawę z tego, że gdy już zdobędzie się już tę siłę, to potrzebuje się kogoś, z kim możesz się nią podzielić. I jeśli to jest właśnie ten facet, to nie powinnyśmy się tego wstydzić. Kolejną piosenką jest bardzo zmysłowy T-Shirt. W odróżnieniu od poprzednich kawałków, mówi o sytuacji, kiedy nie ma przy tobie mężczyzny. Zastanawiasz się, czy to inna kobieta jest tego powodem (Is She The Reason)?. Ciągle masz wrażenie, że jest z tą 'drugą'. Nadchodzi więc moment, kiedy masz ochotę uwolnić się od niego całkowicie, bo jest dla ciebie jak zły nałóg. Opowiada o tym Kelly w piosence Bad Habit. Następny utwór to Girl, który jest moim ulubionym kawałkiem na płycie. Opowiada on historię widzianą z trzech różnych perspektyw. To zupełnie coś innego, niepowtarzalnego. Zazwyczaj zwrotki piosenek są kontynuacją jednego punktu widzenia, a w tym utworze prowadzimy ze sobą dialog. O przyjaźni, o pewnej dziewczynie, i o tym jak widzimy jej płacz, tęsknotę za mężczyzną. W końcu jednak znajduje swoją siłę i niezależność. I o tym właśnie jest Free. "Jeśli utwierdza ją w dokonaniu słusznego wyboru. "... nie zadzwonię do Ciebie tak, jak kiedyś. Jestem już wolna". Through With Love, jak wskazuje już sam tytuł, mówi o skończeniu z miłością. W utworze kończącym całą tę historię miłość jednak wraca. W Bogu i w samym sobie. Dlatego też utwór nosi tytuł Love. Można odnaleźć miłość w mężczyźnie, ale najpierw trzeba umieć odnaleźć ją w samej sobie.
- Jak wyglądały rozmowy, które zainspirowały powstanie tego albumu?
B: Rozmawiałyśmy o związkach i przyjaźniach, których doświadczyłyśmy. "Dlaczego, kiedy facet traktuje Cię w taki i taki sposób, dlaczego czujesz właśnie to lub tamto"?
B: Dokładnie. Dyskutowałyśmy o tym wszystkim, czego się nauczyłyśmy. O zaufaniu, o wyzwoleniu. Znam wiele kobiet, które dawały tak wiele innym ludziom, nie otrzymując nic w zamian. W końcu i one powiedziały sobie: "mam dość. Od dziś troszczę się przede wszystkim o siebie." Wszystkie piosenki na płycie powstały na podstawie naszych dyskusji.
- Jakie zmiany zaobserwowałyście u siebie w ciągu ostatnich lat?
K: Muszę powiedzieć, że świetnie rozumiemy się z Beyonce i podziwiam jej smykałkę do interesów. Zawsze ją podpatrywałam i podziwiałam jej pomysłowość. Ta dziewczyna potrafi wpaść na fantastyczny pomysł nawet gdy śpi! Podziwiam jej ciężką pracę. Michelle jest bardzo kreatywna. Wciąż zaskakują mnie jej szalone pomysły. Miała naprawdę wielki wkład w nasz najnowszy album. Podczas swoich partii solowych po prostu znikała w innym świecie po to, by dać z siebie jeszcze więcej. To było właśnie najpiękniejsze w pracy nad tą płytą.
B: Kelly jest o wiele bardziej pewna siebie, zdaje sobie sprawę z tego kim jest. Jej głos jest taki czysty, doskonale słychać to na albumie. Kiedyś zamykała się we własnej skorupie, a teraz? Tylko na nią popatrzcie!
Dokładnie to samo mogę powiedzieć o Michelle! Jej pewność siebie jest zdumiewająca. Nie boi się być inna, brzmieć inaczej. Jej głos zmienił się nie do poznania!
M: Z czasem musisz zdać sobie sprawę, że twój głos jest, jaki jest. Spójrzcie na naszą trójkę, jesteśmy całkiem różne i to jest właśnie wspaniale! To, co lubię w Beyonce to jej zdecydowanie. "Tak" to zawsze "tak", a "nie" to "nie".

Dodatkowe informacje: www.destinyschild.com

| 1 | 2 | 3 | Następna strona >>
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020