O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Piątek, 22 Styczeń 2021 r. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Wywiady

Amos The Ancient Prophet. STRONA: 1

1. Powiedz jak to jest należeć do rodziny Revolt Motion Recordings?
Amos: Jest zajebiście! :> W RMR czuje się potrzebny i doceniany, co dla mnie jako dla "artysty" jest bardzo ważne. Już teraz wiem, że nigdy nie zrezygnuje z bycia częścią Revolt Motion Recordings, i mam nadzieje, że będziemy szli naprzód - coraz poważniej i profesjonalnej z każdym mijającym miesiącem! Kocham was chłopaki, ale oczywiście. BEZ HOMO PODTEKSTÓW! :-)
2. Twoja muzyka jest bardzo tajemnicza i mroczna, prawie przerażająca. Czy zawsze tworzyłeś właśnie takie podkłady muzyczne?
Amos: Tak! W mroku świecę najjaśniej i czuje się najswobodniej :> Oczywiście na co dzień nie jestem złą osobą, ja po prostu wierze, iż do życia napędzają nas dwie energie - miłość oraz nienawiść. Mi osobiście zdecydowanie bliżej do nienawiści, jednak kieruje ją przeciw wszelkiemu złu oraz tyranii. To dość ironiczne, że będąc pod wpływem miłości możemy robić złe rzeczy - np. zabić kogoś, a będąc pod wpływem nienawiści możemy robić rzeczy dobre - np. chronić niewinnych ludzi.
3. Jakie są twoje inspiracje? Muzyka, duchowość, polityka?
Amos: Ogólnie mam wiele różnych inspiracji, jak np.: ezoteryka, okultyzm, mistycyzm, spirytualizm, teologia, filozofia, teorie spisku, astrologia, metafizyka, UFO i starożytni astronauci, mity oraz wiele innych! Jeśli chodzi o inspiracje stricte muzyczne, to są nimi przede wszystkim grupy: Jedi Mind Tricks (ale tylko album "The Psycho-Social CD" oraz "Violent By Design") oraz Lost Children Of Babylon (ale tylko "The Equidivium" i "The Book Of Anubis"). Oprócz tych dwóch, oczywiście są jeszcze inni: ATMA, Contribution X, Cypress Hill, Sunz Of Man (szczególnie Killah Priest), Killarmy, Psycho Realm, Non Phixion oraz Necro i Mr. Hyde. Moi ulubieni producenci hip-hopowi to: Stoupe The Enemy Of Mankind (Jedi Mind Tricks), DJ Man-E (ex-LCOB), RZA (Wu-Tang Clan) oraz DJ Muggs (Cypress Hill).
4. Niedawno nagrałeś utwór "Night Of The Lending Dead" z gościnnym udziałem takich MC's jak: Son Of Saturn, Life Scientist i Yedidyah Ben Sion. Czy zaskakuje Cię fakt, iż niektórzy amerykanie nie zdają sobie sprawy, z tego jaki wpływ na inne kraje mają nasze finansowe machinacje, i że nasza chciwość jest już ogólno-światową epidemią?
Amos: USA to jeden z najgorzej wyedukowanych krajów na świecie, więc absolutnie nie ma w tym nic zaskakującego. Zwykli, przeciętni, szarzy amerykanie to zaślepione i głupie marionetki, które bezwiednie podążają za swoimi liderami i nie żądają żadnych pytań. Na szczęście są na tym świecie też tacy ludzie jak ja oraz inni członkowie RWR, którzy przebywają w tym ziemskim padole po to, by głosić faktyczną prawdę i nauczać nieoświeconych - tych którzy posiadają pewne braki w wiedzy o naszej rzeczywistości. To nasza święta misja i głęboko w to wierze! Jednak chcąc nie chcąc, na co dzień żyje w Polsce - Europejskim kraju słowiańskim, gdzie rzeczywistość jest zgoła odmienna i nie znam spraw USA od środka, a jedynie z internetu, książek, filmów oraz rozmów z wieloma różnymi ludźmi, którzy w Ameryce żyją na co dzien. Mimo wszystko jednak, jestem przekonany, że to co mowie to czyste fakty i swoimi słowami trafiam w samo sedno!

Dodatkowe informacje: FORUM MZG.PL

| 1 | 2 | Następna strona >>
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2021